fbpx
Doula Eeva-Lote

Minu teekond

Minu nimi on Eeva-Lote Õunaste-Kuusk ja mul on väga hea meel, et oled jõudnud minu lehele.

Olen abielus ja kolme imearmsa lapse ema. Doulana tunnen, et teen seda, mida olen tegelikult juba ammu oma kutsumuseks pidanud

Minu tee sünnitoetajana algas 2000. aastal, kui asusin õppima ämmaemandaks. Vaatamata suurele huvile ei vastanud see töö minu ettekujutusele. Tõeline äratundmine minu kutsumuse osas saabus hoopis läbi juhuse, kui sattusin sõbranna sünnitusele. Pärast seda hakkasin uurima, kus saaksin õppida sünnitoetajaks ning 2018. aastal lõpetasingi Põlistarkuse Kooli. Alates sellest olengi aktiivselt tegelenud rasedate toetamisega, käinud sünnitustel ning omandanud teadmisi erinevatel rasedust, sünnitust ja sünnitusjärgset aega toetavatel koolitustel.

Minu suurim soov on pakkuda beebiootel peredele toetust, mis aitaks neil tunda end  turvaliselt ja  hoitult.

 Olen positiivse ellusuhtumise ja avatud meelega inimene. Oskan kuulata ja aktsepteerida ning pean suhtlemisel väga tähtsaks kohalolu. Tunnen, et aitamine, toetamine ja andmine käivad minuga käsikäes. Minu töös on mulle abiks intuitsioon ja loovus, et tuua selgust ja pakkuda lahendusi. Kui tunned, et saan Sind, Sinu peret või lähedast toetada, siis võta minuga julgelt ühendust! 

Võta minuga ühendust

Teenuste broneerimiseks ja lisainfo saamiseks, palun helistada või kirjutada emailile või Facebooki.